Jan Mensinga - Jan Mensinga: Mooie ets. Les Petites Vielles - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Mensinga (1924-1998)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

In opdracht geveild:
(29-29-1)

Zeer mooie ets van Jan Mensinga. Droge naald. Op mooi geschept papier en in orginele papieren passepartout.

Titel: Les petites vieilles
Jaartal: 1963
Afmetingen beeld: 18cm x 27cm
Afmetingen blad: 34cm x 34cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 60

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker, kosten 10 euro euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie: