In opdracht geveild:
(29-29-1)
Zeer mooie ets van Jan Mensinga. Droge naald. Op mooi geschept papier en in orginele papieren passepartout.
Titel: Les petites vieilles
Jaartal: 1963
Afmetingen beeld: 18cm x 27cm
Afmetingen blad: 34cm x 34cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 60
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker, kosten 10 euro euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: