Jan Wingen - Zomer aan den plas III
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Mensinga (1924)
Litho, Het kaartspel - hand gesigneerd
Steendruk uit 1983 , ingelijst, beeld 40 - 50 cm
Gesigneerd rechts onder en genummerd
Zeer goede conditie
Het werk kan worden opgehaald inclusief lijst
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Baarn, Nederland |
Objectlocatie | Baarn, Nederland |
Starttijd | 29-1-2018 om 16:56 |
Eindtijd | 5-2-2018 om 16:56 |