Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst
Piet van Wijngaerdt - Bloemstilleven met rode Rozen
Dirk Filarski - Olieverf op paneel, Bergerbos - Ingelijst
Harm Kamerlingh Onnes - Land huis
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een bijzondere ets die zich ook in de collectie van
het Centraal Museum te Utrecht bevindt.
Afmetingen beeltenis: 28,5 bij 32 cm. Conditie: goed.
Jan Roelf Mensinga werd te Leeuwarden geboren
in 1924. Woonde en werkte daar maar ook in Antwerpen
waar hij naast een opleiding aan de rijksacademie van
Amsterdam te hebben gevolgd, eveneens gestudeerd
heeft.
Hij was een van de belangrijkste en interessantste litho-
grafen, die Nederland in de twintigste eeuw heeft voort-
gebracht. Was tevens etser en maakte talloze boekillus-
traties en ook bijvoorbeeld het ontwerp voor de zomer-
postzegel van 1958. Het werk van Mensinga is opgenomen
in collecties als die van de Bibliotheque National te Parijs
en de Prentenverzameling van het Rijksmuseum Amsterdam.
Exposities in o.a. het Stedelijk Museum te Amsterdam;
Centraal Museum te Utrecht; Henriette Polak Museum te
Zutphen; Nederlands Steendrukmuseum te Valkenswaard.
En in plaatsen als Bratislava (Slowakije) en Lodz (Polen).
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland |
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |
Starttijd | 18-8-2017 om 13:44 |
Eindtijd | 1-9-2017 om 19:54 |