Jan Montyn - compositie 1962 - Verkocht

Jan Montyn - compositie 1962 kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - compositie 1962 kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - compositie 1962 kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - compositie 1962 kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1962
Techniek Ets
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/3 épreuve d'artiste 1962
Interessante ets van Jan Montyn uit nalatenschap verkregen. Getiteld: Compositie '62
Oplage 1/3 epreuve d'artiste 1962. De ets is gedrukt op dik papier en in goede staat. Linksboven wat kreukels in rand, maar dit valt geheel weg in een passe-partout.
Afmeting ets: 46 cm breed en 39 cm hoog.
Voor een liefhebber.
Gedrukt op dik papier.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland
Binnen Nederland € 11,00