Jan Montyn - de veroordeling - Verkocht

Jan Montyn - de veroordeling kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - de veroordeling kopen? Bied vanaf 25!Jan Montyn - de veroordeling kopen? Bied vanaf 25!Jan Montyn - de veroordeling kopen? Bied vanaf 25!Jan Montyn - de veroordeling kopen? Bied vanaf 25!Jan Montyn - de veroordeling kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1962
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1e staat 1/1
Mooi werk van Jan Montyn uit 1962, 1e staat. Titel "de veroordeling"
Helaas beschadigd, er zitten ouderdomsvlekken op achterzijde en linkerkant. Toch wel een leuk werk gedrukt op dik papier.
Voor de liefhebber.
ConditieBeschadigd

ouderdomsvlekken aan linkerkant en achterzijde

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 18:35
Eindtijd:19-03-2020 om 21:02
Wilmavink1952
17 mrt. / 12:03
€ 25