Jan Montyn - geen titel - Verkocht

Jan Montyn - geen titel kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - geen titel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1963
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/3 eigen druk
Prachtige ets van Jan Montyn uit 1963. Oplage 2/3 eigen druk. Verkregen uit nalatenschap.
De ets heeft geen titel, maar is erg interessant.
Afmeting ets zonder rand:  45 hoog en 60 cm breed.
Voor een liefhebber.

Ets is gedrukt op dik papier en in goede staat gezien de leeftijd. Linksboven een (lijm)vlekje op de rand, maar deze valt weg in een passe-partout.

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 17:37
Eindtijd:22-12-2020 om 19:42
Biedingen (3)
kok
22 dec. / 19:35
€ 120
Jacqueslaureys
20 dec. / 03:28
€ 110
kok
12 dec. / 20:41
€ 100