Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden, daarom in prijs verlaagd van 115 euro naar 75 euro.
Mooi, symbolisch werk van Jan Montyn, uit een kleine oplage. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1974) en genummerd (9/12), achterop met potlood door Montyn zelf getiteld. In goede conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 49cm x 38cm (etsbeeld)
Goed
Blad heeft ingelijst gezeten en de uitersten randen van de marge zijn verkleurd door een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed want de ets zelf en een zeer ruime marge eromheen zijn prima.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00