Jan Montyn - Les Mantagnards Laos (Collectors item!) - Verkocht

Jan Montyn - Les Mantagnards Laos (Collectors item!) kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 125,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Les Mantagnards Laos (Collectors item!) kopen? Bied vanaf 135!Jan Montyn - Les Mantagnards Laos (Collectors item!) kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageProefdrukL

Fraaie ets van meester-etser Jan Montyn. Collectors item! Proefdruk. De ets kent wat inkt sporen en een punaisegat omdat hij opgeprikt is om te beoordelen. Ook heeft het aan de uiterste randen van het wit wat sporen van de etspers.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 125,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-05-2020 om 11:11
Eindtijd:16-06-2020 om 09:49
NeeltjeNelissen
16 jun. / 09:30
€ 109