Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Proefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 50 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat.
Nooit eerder ingelijst.
Ouderdom sporen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 25-6-2022 om 7:33 |
Eindtijd | 9-7-2022 om 21:07 |