Jan Montyn - nieuw portret - Verkocht

Jan Montyn - nieuw portret kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 185,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - nieuw portret kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - nieuw portret kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - nieuw portret kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - nieuw portret kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - nieuw portret kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1963
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/4
Uit nalatenschap verkregen ets van Jan Montyn uit 1963.  Titel:  nieuw portret.
Oplage 3/4 eigen druk.
Een fraaie voorstelling en gezien de ouderdom in goede staat. De gele rand zal grotendeels wegvallen in een passe-partout.
Voor de liefhebber.

Gedrukt op dik papier. Een gele streep op de rand, maar deze zal in een passe-partout acceptabel zijn.

Dit item is verkocht voor 185,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 21:26
Eindtijd:10-12-2020 om 20:35
Biedingen (8)
Wilmavink1952
10 dec. / 20:29
€ 161
kok
10 dec. / 20:28
€ 151
Wilmavink1952
10 dec. / 20:28
€ 150
kok
10 dec. / 20:28
€ 140
Wilmavink1952
10 dec. / 20:24
€ 130
kok
10 dec. / 20:23
€ 120
Obe
10 dec. / 20:23
€ 110
kok
30 nov. / 00:12
€ 100