Jan Montyn - ontmoeting - Verkocht

Jan Montyn - ontmoeting kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn - ontmoeting kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - ontmoeting kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - ontmoeting kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - ontmoeting kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - ontmoeting kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/7 eigen druk
Uit nalatenschap verkregen prachtige ets uit 1961 van Jan Montyn.  Oplage 1/7 eigen druk.
De ets is gedrukt op dun papier en in goede staat. Wat lijmresten, omdat de ets ingelijst is geweest. Maar in een passe-partout zal de ets prachtig staan aan de wand.
Voor een liefhebber.

De ets is gedrukt op dun papier. Ingelijst geweest, wat lijmresten. Maar in passe-partout niets van te zien. In goede staat gezien ouderdom.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (38)
Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
51 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-02-2021 om 16:49
Eindtijd:14-02-2021 om 19:28
Biedingen (2)
kok
14 feb. / 18:17
€ 110
Mirjam1978
01 feb. / 21:52
€ 100