Jan Montyn - verzoeking - Verkocht

Jan Montyn - verzoeking kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - verzoeking kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - verzoeking kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - verzoeking kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - verzoeking kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - verzoeking kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1962
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/4 eigen druk
Uit nalatenschap verkregen prachtige ets van Jan Montyn uit 1962. Oplage 2/4 eigen druk.
De ets is in zeer goede staat, alleen de bovenrand vertoont wat oneffenheden. Zie foto's.
In een passe-partout zal  hier niets van te zien zijn. Afmetingen ets zonder rand: 40,5 cm hoog en 55,5 breed. Voor een liefhebber.

gedrukt op dik papier en gezien de leeftijd in goede staat. De bovenrand heeft wat kleine scheurtjes, maar in een passe-partout is daar niets van te zien.

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 13:26
Eindtijd:22-12-2020 om 19:21
Biedingen (3)
Wilmavink1952
22 dec. / 18:52
€ 120
R61F
22 dec. / 18:36
€ 110
Wilmavink1952
14 dec. / 21:48
€ 100