Jan Montyn - zonder titel (groot) - Verkocht

Jan Montyn - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 130!Jan Montyn - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1099)
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekGiclée
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageI/I

Groot werk van Montyn.

in rechtse hoek een kleine vouw

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
85 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 16:10
Eindtijd:15-03-2020 om 09:33
pngroen
14 mrt. / 23:15
€ 130