Jan Montyn - Zonder titel - Verkocht

Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
Lijst71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Ets van Jan Montyn, met de hand gesigneerd, genummerd 43 / 200 en gedateerd. Ingelijst in witte aluminium lijst. Het geheel is in uitstekende staat.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of goed verpakt aangetekend worden verzonden, waarbij het risico van glasbreuk bij de koper ligt.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (37)
Geplaatst door  monschau
FA. (11)

410 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
51 cm
71 cm
32 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2020 om 22:44
Eindtijd:28-06-2020 om 22:21
fsluishsmeets
26 jun. / 17:43
€ 100