Jan Montyn - zonder titel - Verkocht

Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1961
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/8 eigen druk 1961
Prachtige ets van Jan Montyn uit nalatenschap verkregen. Gedrukt op dik  papier en in zeer goede staat. Oplage 4/8 eigen druk uit 1961. Zonder titel.
Het is een interessant vroeg werk voor een liefhebber.

Gedrukt op dik papier

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-12-2020 om 20:16
Eindtijd:10-01-2021 om 19:28
ArtAffairs
03 jan. / 22:49
€ 100