Jan Montyn - zonder titel - Verkocht

Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageproefdruk 1962 VII
Unieke ets van Jan Montyn proefdruk uit 1962 VII  zonder titel. Uit nalatenschap verkregen.
De ets is gedrukt op dik papier en in goede staat.
Voor een liefhebber.
De ets is gedrukt op dik papier, rand iets beschadigd maar dit valt geheel weg in passe-partout

ObjectlocatieZwolle,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd26-1-2021 om 0:25
Eindtijd14-2-2021 om 20:26
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken