Jan Montyn - Jan Montyn, z.t. (1992) - Verkocht

Jan Montyn, z.t. (1992) kopen? Bied vanaf 140!

Jan Montyn, z.t. (1992) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn, z.t. (1992) kopen? Bied vanaf 140!Jan Montyn, z.t. (1992) kopen? Bied vanaf 140!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkSchilderij

Prachtige ingelijste ets van Montyn uit 1992. Nummer 1/60. Handgesigneerd met potlood.

Afmeting van de lijst is 68x57 cm. De ets zelf is 41x31 cm.

Bij voorkeur ophalen in Hilversum, maar desgewenst ook op te sturen.

Starttijd1-3-2016 om 22:51
Eindtijd8-3-2016 om 22:51
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken