Jan Sierhuis - Compositie met twee koppen - Ingelijst - Verkocht

Jan Sierhuis - Compositie met twee koppen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - Compositie met twee koppen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Compositie met twee koppen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Compositie met twee koppen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Alle items van deze verkoper (509)
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2002
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen20.5 cm x 26.5 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Compositie met twee koppen uitgevoerd in aquarel, potlood en pastelkrijt. Linksonder met potlood gesigneerd en gedateerd.

Jan Sierhuis (1928)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
43 cm
43 cm
26.5 cm
20.5 cm
Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2020 om 16:31
Eindtijd:16-08-2020 om 19:32
Biedingen (11)
Robbouwman
16 aug. / 15:30
€ 90
Rex2205
14 aug. / 21:53
€ 80
IneColbers
14 aug. / 21:53
€ 75
IneColbers
08 aug. / 14:26
€ 70
eriksd
05 aug. / 18:53
€ 60
Amignon
05 aug. / 15:05
€ 50
Kattelbach
05 aug. / 13:59
€ 45
eriksd
05 aug. / 13:59
€ 42
Kattelbach
04 aug. / 23:28
€ 37
nelleke1958
04 aug. / 23:28
€ 32
nelleke1958
04 aug. / 22:08
€ 1