Jan Sierhuis - Expressionisme in mensfiguur - Verkocht

Jan Sierhuis - Expressionisme in mensfiguur kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Jan Sierhuis - Expressionisme in mensfiguur kopen? Bied vanaf 450!Jan Sierhuis - Expressionisme in mensfiguur kopen? Bied vanaf 450!Jan Sierhuis - Expressionisme in mensfiguur kopen? Bied vanaf 450!Jan Sierhuis - Expressionisme in mensfiguur kopen? Bied vanaf 450!Jan Sierhuis - Expressionisme in mensfiguur kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  vanbommel
FA. (3)

Lid sinds 2019
50 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal1965
DragerBoard
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineeel werk van Jan Sierhuis. Gemengde techniek. Acryl beschilderde en getekende  kartonnen elementen op board. Uit overgangsperiode zestiger jaren van figuratief naar expressionistisch abstract. Degelijk ingelijst met stofdichte achterwand. Uitstekende conditie. Vanwege gewicht en glas in lijst wordt werk gratis thuisbezorgd binnen 100km vanuit Zaltbommel (steekt niet op een kilometer!)

Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:14-03-2019 om 16:40
Eindtijd:23-03-2019 om 16:40
Simax
23 mrt. / 13:38
€ 450