Jan Sierhuis - Tango Danseres -- olie op doek - Verkocht

Jan Sierhuis - Tango Danseres -- olie op doek kopen? Bied vanaf 250!

Jan Sierhuis - Tango Danseres -- olie op doek kopen? Bied vanaf 250!Jan Sierhuis - Tango Danseres -- olie op doek kopen? Bied vanaf 250!Jan Sierhuis - Tango Danseres -- olie op doek kopen? Bied vanaf 250!Jan Sierhuis - Tango Danseres -- olie op doek kopen? Bied vanaf 250!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jan Sierhuis
Mooi leuk doekje van Jan Sierhuisbetiteld Tango - Flamenco danseres / GITANAOlieverf op doek en voorkant Links gesigneerd en rechts gedateerd 2000Achterkant - GITANAAfmeting : 30x25 cmWordt aangetekend verstuurd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spijkenisse, Nederland
Binnen Nederland € 11,00