Willem Wagenaar - Athena versus Medusa
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Fedor van Kregten - 2 koetjes aan de waterkant
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
3 items van Jan Snoeck, met gebruikssporen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 1-6-2023 om 22:17 |
Eindtijd | 10-6-2023 om 22:09 |