Jan van der Zee - 2 potloodschetsen

Jan van der Zee - 2 potloodschetsen kopen? Bied vanaf 40!
Jan van der Zee - 2 potloodschetsen kopen? Bied vanaf 40!Jan van der Zee - 2 potloodschetsen kopen? Bied vanaf 40!Jan van der Zee - 2 potloodschetsen kopen? Bied vanaf 40!Jan van der Zee - 2 potloodschetsen kopen? Bied vanaf 40!Jan van der Zee - 2 potloodschetsen kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan van der Zee (1898-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1955
Techniek Potlood
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
2 potloodschetsen van een jong kind door Jan van der Zee. Beide zijn gesigneerd en gedateerd 1955. Vermoedelijk zijn de schetsen vlot na elkaar gemaakt.
In goede staat maar de vellen hebben wat gebruikerssporen, zie de afbeeldingen voor een eigen indruk.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 30,00