Jef Diederen - Zonder titel - Verkocht

Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 150,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  JanineFrancis52
FA. (10)

Lid sinds 2020
42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jef Diederen (1920-2009)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de nalatenschap van mijn vader.

Heeft altijd in een doos gezeten

Dit item is verkocht voor 150,65(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2020 om 22:23
Eindtijd:13-12-2020 om 15:27
Biedingen (5)
kiwi01
13 dec. / 15:20
€ 131
ruud-dj
13 dec. / 15:20
€ 130
kiwi01
13 dec. / 15:19
€ 120
Virenze
13 dec. / 13:28
€ 110
kiwi01
13 dec. / 10:33
€ 100