Jentsje Popma - Koolzaadveld met fluitenkruid. - Verkocht

Jentsje Popma - Koolzaadveld met fluitenkruid. kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 90,00

Jentsje Popma - Koolzaadveld met fluitenkruid. kopen? Bied vanaf 80!Jentsje Popma - Koolzaadveld met fluitenkruid. kopen? Bied vanaf 80!Jentsje Popma - Koolzaadveld met fluitenkruid. kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Jentsje Popma (1921)
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Popma is schilder van het Friese landschap. En soms daarbuiten.

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:08-12-2019 om 21:57
Eindtijd:14-12-2019 om 22:46
Biedingen (2)
OlafV
14 dec. / 16:22
€ 90
Jooks
13 dec. / 12:25
€ 80