Gesigneerde zeefdruk van Jeroen Henneman uit 1989. In het boekje zitten 24 zeefdrukken met gedichten waarvan er dus 1 gesigneerd is. Titel boekje: Het Uur van U (Het uur U betekent 'het uur van de waarheid', 'het moment waarop iets belangrijks gebeurt (na veel voorbereiding)'. De uitdrukking het uur U is afkomstig uit de militaire wereld; de U is vermoedelijk een herhalende (en daarmee versterkende) aanduiding van uur).
Deze geïllustreerde uitgave van Martinus Nijhoff werd uitgegeven voor de leden van de stichting "de Roos" te Utrecht. Voor de tekst werd - met toestemming van de erven Nijhoff - gebruik gemaakt van de uitgave uit 1941.
Nummer: 10/175. Afmetingen boekje: H12.5 b24cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.