Jeroen Henneman - La Belle - Zeefdruk, Ingelijst - Verkocht

Jeroen Henneman - La Belle - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 121,00

Jeroen Henneman - La Belle - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Henneman - La Belle - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Henneman - La Belle - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Henneman - La Belle - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Henneman - La Belle - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Jeroen Henneman - La Belle - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Jeroen Henneman (1943)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 41.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 477
Jeroen Henneman
La Belle
Zeefdruk
1988
53 x 41,5 cm

Dit item is verkocht voor 121,00
Starttijd:15-04-2019 om 22:10
Eindtijd:27-04-2019 om 12:28
Heutink
26 apr. / 21:31
€ 121