Jeroen Henneman - Litho - Prent 190 - Verkocht

Jeroen Henneman - Litho - Prent 190 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jeroen Henneman - Litho - Prent 190 kopen? Bied vanaf 125!Jeroen Henneman - Litho - Prent 190 kopen? Bied vanaf 125!Jeroen Henneman - Litho - Prent 190 kopen? Bied vanaf 125!Jeroen Henneman - Litho - Prent 190 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Jeroen Henneman (1943)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Litho van Jeroen Henneman uit de reeks Prent 190, gedrukt op stevig papier. Het werk is met potlood door de kunstenaar gesigneerd, gedateerd en genummerd. De afbeelding is 65 x 49 cm. De afbeelding is in uitstekende conditie, het blad heeft lichte gebruikssporen (zie foto).

De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper worden verzonden in een stevige koker.

De afbeelding is zeer goed, de bovenmarge heeft een kreuk, de benedenmarge is licht vergeeld. Met een pass-partout is het werk uitstekend.

Dit item is verkocht voor 155,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2021 om 13:55
Eindtijd:24-01-2021 om 20:42
Biedingen (2)
Snuiter
21 jan. / 10:42
€ 135
AukjeFleur
15 jan. / 13:09
€ 125