Jeroen Henneman - Oclock at night - Verkocht

Jeroen Henneman - Oclock at night kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeroen Henneman - Oclock at night kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Henneman - Oclock at night kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Henneman - Oclock at night kopen? Bied vanaf 75!
  • Jeroen Henneman (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1972
Techniek Litho
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 78 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 56 / 300
Mijn Schoonmoeder werkt in de jaren 60 in de Bijenkorf, waar zij de heer Jeroen Henneman heeft leren kennen. Deze Litho heeft zij direct van de kunstenaar gekocht. Uiteindelijk is deze werk bij mij beland in mijn kunst verzameling, maar ik heb het nooit opgehangen en wil het nu verkopen aan een liefhebber...
Achter een lijst met museumglas, een mooi paspartout, zal het Litho van Jeroen Henneman nog steeds een mooi indruk maken.
ConditieRedelijk
Enkele bijna onzichtbaar vlekken en 2 klein scheur op de wit rand van het Litho en een klein merk boven de handtekening zichtbaar op de foto.