Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De Rijn' - 1995 - Verkocht

Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De Rijn' - 1995 kopen? Bied vanaf 149!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De Rijn' - 1995 kopen? Bied vanaf 149!Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De Rijn' - 1995 kopen? Bied vanaf 149!Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De Rijn' - 1995 kopen? Bied vanaf 149!Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De Rijn' - 1995 kopen? Bied vanaf 149!Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De Rijn' - 1995 kopen? Bied vanaf 149!Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De Rijn' - 1995 kopen? Bied vanaf 149!
  • Jeroen Henneman (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk van de hand van Jeroen Henneman.
Goede compositie en typerend voor zijn stijl.
Afmeting van het blad is 76 x 56cm. Prima zeefdruk!
Lichte golven in het papier inksboven. Niet storend, maar voor de volledigheid is het het vermelden waard.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50