Litho van Jeroen Hermkens uit 1995 op geschept Arches papier, getiteld New York Vanderbilt Avenue, genummerd 43/57 en gesigneerd in potlood. In uitstekende staat. Afm. blad 57x76 cm.
Jeroen Hermkens (St. Anthonis, 31 maart 1960) volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Utrecht en Atelier litho grafique Champfleury te Parijs. Voor zijn grote litho’s ontving hij in 1996 de Nederlandse Grafiekprijs, en in 2006 werd hij uitgeroepen tot Nederlands kunstenaar van het jaar. Zijn werken zijn te zien in binnen- en buitenland, met onder meer exposities in Wenen, New York, New Orleans, Beauvais en Brugge. In Nederland is zijn werk onder meer geëxposeerd in Museum Flehite in Amersfoort, Museum de Buitenplaats in Eelde, Museum Rijswijk, Slot Zeist, het Singer in Laren en het Centraal Museum in Utrecht.