Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst - Verkocht

Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 145!
Grafiek (handgesigneerd)

Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 145!Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 145!Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 145!Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 145!Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 145!Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 145!Joanet Gardy Artigas - Originele litho - Gesigneerd - 16/75 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 145!
  • Joanet Gardy Artigas (1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/75
Joan Gardy Artigas (geboren in 1938)
La Grenouille (Frog), 1969
Originele, gesigneerde kleurenlithografie.

Deze provocerende originele lithografie op velijnpapier werd uitgevoerd door de Spaans / Franse kunstenaar Joan Gardy Artigas, en is gesigneerd door de kunstenaar in potlood in de rechter benedenhoek en geannoteerd 16/75 in potlood linksonder.
Het gehele werk is  in uitstekende staat, de vergulde kader heeft wat gebruikssporen.
Mooi ingelijst met bijpassende passepartout
Ophangklaar!
Reflecties op de foto's - in het echt veel mooier!

Geschat door kunstexperts op 250€-450€
link:  https://www.passion-estampes.com/litho/artigasgrenouille-eng.html

Het werk kan enkel opgehaald worden! Wegens te zwaar en fragiel voor verzending.
Goudkleurige lijst met lichte gebruikssporen

Joanet Gardy Artigas (1938)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  in2art
830 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
81.5 cm
71 cm
59 cm
48 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd30-8-2019 om 9:19
Eindtijd10-9-2019 om 20:25
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken