Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets
Omschrijving
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1894
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Stadsgezicht
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
12 x 24 cm (h x b)
Passe-partout
33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Ets door J.M. Graadt van Roggen Voorstelling van een gezicht op Domburg Losbladig onder passepartout, beeldmaat 12x24 Gesigneerd in potlood r.o.: 'JM Graadt van Roggen' Tevens gemonogrammeerd in de etsplaat r.o. en gedateerd '94' Getiteld in de etsplaat l.o.: 'Domburg' en droogstempel l.o.: 'gedrukt door den etser'
Literatuur: M. van regteren Altena: 'J.M. graadt van Roggen als grafisch kunstenaar, 1948' no.36 & Lemmens: 'Het grafisch werk van J.M. Graadt van Roggen, 1981' no. B 36
Herkomst: Kunsthandel Borzo Den Bosch
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00