Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets

Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!
Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1894
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 12 x 24 cm (h x b)
Passe-partout 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets door J.M. Graadt van Roggen
Voorstelling van een gezicht op Domburg
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 12x24
Gesigneerd in potlood r.o.: 'JM Graadt van Roggen'
Tevens gemonogrammeerd in de etsplaat r.o. en gedateerd '94'
Getiteld in de etsplaat l.o.: 'Domburg' en droogstempel l.o.: 'gedrukt door den etser'

Literatuur: M. van regteren Altena: 'J.M. graadt van Roggen als grafisch kunstenaar, 1948' no.36
& Lemmens: 'Het grafisch werk van J.M. Graadt van Roggen, 1981' no. B 36

Herkomst: Kunsthandel Borzo Den Bosch
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00