Prachtige ets van Graadt van Roggen. Voorstelling van grachtenpandjes, gedeeltelijk verzakt en scheef. De locatie is me niet bekend.
De ets is handgesigneerd in potlood rechtsonder.
De conditie is goed. Licht verkleurd. Klein pitje/punaiseprik linksboven. Zie voor de conditie de foto’s.
Wordt goed verpakt en zonodig verzekerd verzonden.
Goed
Iets verkleurd, beeld scherp
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 14,00
€ 14,00