Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 - Verkocht

Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen - "Het oude huis in Mook" bij Nijmegen 1906 kopen? Bied vanaf 50!
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1916
TechniekLitho
OnderwerpHistorisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen15.6 x 21.8 cm (h x b)
Passe-partout50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van het oude huis in Mook. Dit is de zeer zeldzame rode uitgave. De litho is ook in het zwart en bruin door Graadt van Roggen gedrukt.

Potlood gesigneerd rechtsonder: J.M. Graadt van Roggen.
In de plaat Mook linksboven, monogram en jaartal 1916 rechtsboven.

Beeldmaat 15.6 x 21.8 cm. Bladmaat 23.8 x 32.2 cm. Passe-partout maat 40 x 50 cm.

De Litho is beschreven op pagina 24 (zie foto 11) en afgebeeld op pagina 55 (zie foto 12) in het grafisch werk van Johannes Graadt van Roggen uitgegeven door het Nijmeegs Museum 'Commanderie van Sint Jan' in 1981. De litho is ook beschreven op pagina 39 (zie foto 13) in J.M. Graadt van Roggen als grafisch kunstenaar uitgegeven door Mia van Regteren Altena in 1948. In beide uitgaven staat het complete grafische werk van de kunstenaar beschreven. De catalogi zijn niet inbegrepen in dit kavel.

Johannes Mattheus (Job) Graadt van Roggen werd geboren te Amsterdam op 28 mei 1867 en overleed te Alkmaar op 26 augustus 1959. Opleiding aan de Academie Minerva te Groningen en de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam. Behoorde tot de stroming van de Bergense School.

Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verzonden met als versteviging een houten plaat. Gegarandeerd veilige verzending.

Losbladig met twee stukjes zuurvrije tape bevestigd aan het passe-partout.
Enige kreukels in het papier maar verder in uitstekende staat. De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grave, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

ObjectlocatieGrave,  Nederland
Starttijd14-1-2022 om 17:39
Eindtijd7-5-2022 om 16:21
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken