Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1916 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 15.6 x 21.8 cm (h x b) |
Passe-partout | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Losbladig met twee stukjes zuurvrije tape bevestigd aan het passe-partout.
Enige kreukels in het papier maar verder in uitstekende staat. De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grave, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Grave, Nederland |
Starttijd | 14-1-2022 om 17:39 |
Eindtijd | 7-5-2022 om 16:21 |