Een bijzondere in goede conditie verkerende ets van Johannes Graadt van Roggen uit 1905. Het betreft hier een PROEFDRUK geparafeerd door Graadt van Roggen en voorzien van het stempel "gedrukt door den etser " . Geen passepartout of lijst. Enkele vlekjes in de marge. Met potlood gesigneerd.
Goed
enkele vlekjes in de marge (zie foto's)
Tot 2 kg.
€ 10,00