Andere items van Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Omschrijving
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1911
Techniek
Hout/Linosnede
Drager
Japans Papier
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
20 x 15 cm (h x b)
Passe-partout
40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Zelden voorkomende houtsnede van Graadt van Roggen uit het begin van de vorige eeuw. Afgebeeld is de echtgenote van de beeldhouwer Tjipke Visser uit de tijd dat beiden in Bergen NH woonden. De oplage van de houtsnede is 11/25. Enige bruining met name aan de randen. De snede is afgedrukt op Japans papier en op een vel papier gemonteerd. Het geheel is los opgenomen in een eenvoudig passepartout. Signatuur r.o. in potlood en monogram in het blok.
Goed
Enige bruining
Tot 2 kg.
€ 10,00