Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE - Verkocht

Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - LEZEND MEISJE kopen? Bied vanaf 125!
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1911
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zelden voorkomende houtsnede van Graadt van Roggen uit het begin van de vorige eeuw. Afgebeeld is de echtgenote van  de beeldhouwer Tjipke Visser uit de tijd dat beiden in Bergen NH woonden.
De oplage van de houtsnede is 11/25. Enige bruining met name aan de randen.
De snede is afgedrukt op Japans papier en op een vel papier gemonteerd. Het geheel is los opgenomen in een eenvoudig passepartout.
Signatuur r.o. in potlood en monogram in het blok.
Enige bruining

ObjectlocatieRoermond,  Nederland
Starttijd12-1-2020 om 9:51
Eindtijd25-1-2020 om 15:30
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken