Andere items van Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Omschrijving
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Ets
Drager
Papier
Onderwerp
Stadsgezicht
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
37 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Ontzuurd los blad
Plaatrand 26x19 cm
Met potlood gesigneerd rechtsonder
Goed
In goede gebruikte staat. Het blad is helder, ontzuurd.
Tot 10 kg.
€ 10,00