Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets

Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!
Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1912
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 8.9 x 12 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/15
Ets door J.M. Graadt van Roggen
Voorstelling van een straatje in Veere
Gesigneerd in potlood r.o.: 'J M Graadt van Roggen'
Blindstempel l.o. in de druk: 'Gedrukt door den etser'
Zeer kleine oplage, genummerd in potlood m.o.: '14/15'
Beeldmaat 8.9x12, bladmaat 15x17.5, p.p.maat 50x32
Literatuur: Mia van Regteren Altena, Graadt van Roggen als grafisch kunstenaar (1948), no.202
Graadt van Roggen (1981),  Commanderie Nijmegen, no 200

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00