Jon Marten - Litho - oplage 190

Jon Marten - Litho - oplage 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jon Marten - Litho - oplage 190 kopen? Bied vanaf 25!Jon Marten - Litho - oplage 190 kopen? Bied vanaf 25!Jon Marten - Litho - oplage 190 kopen? Bied vanaf 25!Jon Marten - Litho - oplage 190 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jon Marten (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oplagenr. 51/190.

Wordt gerold verstuurd.

in goede gebruikte staat; lichte kreuk in het witgedeelte

Jon Marten (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
66 cm
50 cm
Starttijd:30-06-2022 om 23:03
Eindtijd:11-07-2022 om 20:45
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland