Joop Kropff - Abstracte compositie - Verkocht

Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!

Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!
  • Joop Kropff (1892-1979)
Type kunstwerkSchilderij
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 31.5 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Van de tentoonstelling ' Homage aan Joop Kropff' te den haag.
In originele lijst.
Binnen Nederland € 8,70