Joop Kropff - Abstracte compositie - Verkocht

Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!
Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!Joop Kropff - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 125!
  • Joop Kropff (1892-1979)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 31.5 cm (h x b)
Lijst44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Van de tentoonstelling ' Homage aan Joop Kropff' te den haag.
In originele lijst.

Dit item is verkocht voor 327,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-11-2022 om 14:35
Eindtijd:07-12-2022 om 20:37
Biedingen (14)
BWAH
07 dec. / 20:31
€ 285
mcwmnd
07 dec. / 20:27
€ 265
BWAH
07 dec. / 20:27
€ 260
BWAH
07 dec. / 20:22
€ 245
mcwmnd
07 dec. / 20:22
€ 225
BWAH
07 dec. / 20:17
€ 205
mcwmnd
07 dec. / 20:17
€ 195
BWAH
07 dec. / 16:48
€ 185
Ebo2000
07 dec. / 16:48
€ 175
BWAH
07 dec. / 16:45
€ 165
Ebo2000
07 dec. / 16:45
€ 155
BWAH
07 dec. / 16:45
€ 145
Ebo2000
07 dec. / 16:45
€ 135
BWAH
27 nov. / 22:07
€ 125