Jorg Reme - Man met tulpen - Verkocht

Jorg Reme - Man met tulpen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jorg Reme (1941)
Jaartal1983
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie handgesigneerde lithografie van Jörg Reme. Titel: Man met tulpen (1983). Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDINGU betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.Verzendkosten Europa: 11,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.

Jorg Reme (1941)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:15-12-2018 om 09:29
Eindtijd:19-12-2018 om 20:41
Karine
18 dec. / 20:19
€ 10