Jos van den Berg - De haven van Altea - Aquarellen
Omschrijving
Jos van den Berg (1905-1978)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Jaartal
1970
Techniek
Aquarel
Drager
Papier
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Havengezicht
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Twee aquarellen door Jos van den Berg Voorstellingen van de haven van Altea Beiden losbladig, grootste maat 20x30, kleinste maat 18x25 Beiden in potlood gesigneerd: J'os vd Berg' Datering bovenste werk: '20-1-70 Altea Haven', onderste werk '71'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00