Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 10.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |
Starttijd | 26-3-2024 om 15:12 |
Eindtijd | 2-4-2024 om 19:47 |