Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Kees Buurman. Titel: Fles en lithosteen. Nummer: litho I. Het werk is linksonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen blad: H40 x b53 cm. Afmetingen voorstelling: H35x b46 cm. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-12-2017 om 9:31 |
Eindtijd | 19-12-2017 om 20:31 |