Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Amaryllis
Jozef Bossaert - map met 26 houtsnedes, oplage 150, gesigneerd met opdracht
Astrid Engels - Olieverf op doek, ingelijst
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Mooie aquarel van Kees Franse. Titel: rozen. Jaar: 1978. Afmetingen incl. lijst: H32,5 x b36,5 cm. Afmetingen voorstelling: H20 x b20 cm
Conditie: in goede staat. Het witte stuk rond de rozen is wat "vergeeld/ verbruind"
ZZRD
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 18-5-2018 om 23:22 |
Eindtijd | 24-6-2018 om 18:36 |