Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst

Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Kees Spermon (1941-1992)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
Lijst65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80
Litho van figuur in groot blauw vlak, bijzonder werk van deze kunstenaar, wiens grafiek voornamelijk bestaat uit zwart/wit afbeeldingen, soms gelardeerd met kleine kleuraccenten. Het werk is handgesigneerd  en genummerd 47/80
In nette aluminium lijst.

N.B. De juiste kleur is lastig te fotograferen; het blauw is minder intensief dan op de eerste afbeelding, maar weer dieper dan op de volgende foto’s.

Dit kunstwerk kan worden afgehaald in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 45,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 70,00

Kees Spermon (1941-1992)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
50 cm
65 cm
24 cm
33 cm
Starttijd:26-02-2022 om 00:03
Eindtijd:28-02-2022 om 22:35
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieEssen , België
VerzendingAlleen per koerier