Litho van figuur in groot blauw vlak, bijzonder werk van deze kunstenaar, wiens grafiek voornamelijk bestaat uit zwart/wit afbeeldingen, soms gelardeerd met kleine kleuraccenten. Het werk is handgesigneerd en genummerd 47/80
In nette aluminium lijst.
N.B. De juiste kleur is lastig te fotograferen; het blauw is minder intensief dan op de eerste afbeelding, maar weer dieper dan op de volgende foto’s.
Dit kunstwerk kan worden afgehaald in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 45,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 70,00