Kees Spermon - Conversation piece grey

Kees Spermon - Conversation piece grey kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Spermon - Conversation piece grey kopen? Bied vanaf 60!Kees Spermon - Conversation piece grey kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Kees Spermon (1941-1992)
Jaartal1973
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageprent 190

Fraai werk van Spermon uit 1973.  Met potlood gesigneerd, gedateerd, en genummerd .

U kunt de litho  vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-12-2020 om 08:12
Eindtijd:29-01-2021 om 14:27

Biedingen (1):

cfeys
29 jan. / 10:54
€ 60