Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets - Verkocht

Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!Kees Spermon - Please Mrs Henry - Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Kees Spermon (1941-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1936
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/20
Ets door Kees Spermon.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 'Spermon 1970'
Getiteld en genummerd in potlood linksonder: 'Please Mrs. Henry 7/20'
Losbladig, beeldmaat 51x45, bladmaat 67x59

Kees Spermon (1941-1992)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
59 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2020 om 14:53
Eindtijd:20-10-2020 om 15:01
R61F
19 okt. / 16:56
€ 30