Het wereldberoemde affiche van Kees van Dongen, met de beeltenis van Brigitte Bardot.
Speciaal voor de 'Excusive'-special bieden vanaf 1 euro.
Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd. Verder is het werk voorzien van een blindstempel, met daarop 'van Dongen 7. Av. H. Otto Monaco'.
Door de vorige eigenaar aangekocht bij Juffermans.
Lithografisch affiche voor Musée Galliera, Paris gemaakt in 1964. Gedrukt door Mourlot. Naast de normale editie bestaat er een editie van 180 exemplaren gesigneerd en genummerd in potlood. Dit is een exemplaar uit die betreffende editie, nummer 48 van 180. Afgebeeld in Juffermans 'Kees van Dongen - Het Complete Grafische Werk' pag. 175.
Er is voor gekozen om een gedeelte van de tekst af te dekken met het passe-partout. Er is nagenoeg geen verkleuring opgetreden, dus de mogelijkheid bestaat om de volledige tekst zichtbaar te maken met een nieuwe passe-partout.
Het geheel verkeert in prima conditie, kan zo aan de muur.