Acht litho's van Klaas Gubbels in uitstekende staat: het geitje, de kar, de gieters, het water, het knielen, de appels, het houten bankje, de Chevrolet, de heg en het graf.
Deze exclusieve bibliofiele editie ('het gat in de heg') verscheen ter gelegenheid van de 70e verjaardag van schrijver Jan Siebelink op 13 februari 2008, in een oplage van 350 stuks.
Deze serie is 137/350.
Alle litho's zijn net als de verhaaltjes in de map in uitstekende staat. Ze zijn prachtig ingelijst door Steendrukkerij Amsterdam. De map zelf heeft waterschade aan de voorkant. De inhoud is in perfecte staat. Bij elke litho is een klein verhaaltje. De map is gesigneerd door zowel Klaas Gubbels als Jan Siebelink.